Обговорення можливості та проблеми цивільної кар’єри учасників АТО / ООС

11 Березня 2021

"Система переходу з військової служби до цивільної кар’єри: сучасні умови ринку праці. Український та міжнародний досвід"та "Скринінг сучасного ринку. Ветеран & ринок праці – місце зустріч" під такими назвою відбулися панельні дискусії в Українського кризового медіа-центру, 11 березня 2021 року.

Разом з представники влади та ветеранських громадських організацій можливості, проблеми та перспективи цивільної кар’єри учасників АТО / ООС.
В ході заходу також поділилися власним досвідом та напрацюванням, а також коротко презентували наш проєкт "Україна наймає ветеранів", який базується на створенні безкоштовного онлайн курсу для ветеранів.

Щира подяка організаторам заходу Євгенія Губська, директор Центру реадаптації та реабілітації ЯРМІЗ та Люба Шипович, співзасновниці та віце президену ГО "Razom" (США), керівнику проекту "Veteranius".

Повний зміст панельної дискусій у відеозаписі за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=Z6BfMj0793U&t=794s
https://www.youtube.com/watch?v=B1GbjI62qps&t=37s

"Система переходу з військової служби до цивільної кар’єри: сучасні умови ринку праці. Український та міжнародний досвід" та "Скринінг сучасного ринку. Ветеран & ринок праці – місце зустріч" під такими назвою відбулися панельні дискусії в Українського кризового медіа-центру. Разом з представники влади та ветеранських громадських організацій можливості, проблеми та перспективи цивільної кар’єри учасників АТО / ООС.
За матеріалами:
Поділитися:

Норвезький досвід та лайфхаки у видобутку газу та нафти

Норвегія є невеликим гравцем на світовому ринку сирої нафти, на частку якого припадає близько 2 % світового попиту. Норвезький видобуток природного газу покриває приблизно 3 % світового попиту, проте, як експортер Норвегія має значніший вплив.

03 Травня 2021

Обговорення можливості та проблеми цивільної кар’єри учасників АТО / ООС

“Система переходу з військової служби до цивільної кар’єри: сучасні умови ринку праці. Український та міжнародний досвід” та “Скринінг сучасного ринку. Ветеран & ринок праці – місце зустріч” під такими назвою відбулися панельні дискусії в Українського кризового медіа-центру.

11 Березня 2021

Проект “100 очей” продовжується

Проект “100 очей” продовжується, однак враховуючи ситуацію з Covid19 на період каратину, щоб ненаражати на небезпеку наших захисників не проводяться передопераційні консультації та безпосередньо операції. Як тільки карантин закінчиться, ми відновимо на повну реалізацію нашого проекту.

13 Вересня 2020

Проект “100 Очей” – це перш за все, можливість показати нашу підтримку та повагу до ветеранів

Проект “100 Очей” – це перш за все, можливість показати нашу підтримку та повагу до ветеранів та діючих військовослужбовців, які на Сході України захищали та захищають, ризикуючи власним життям, наш мир та спокій. Відновлення зору дозволить учасникам бойових дій повернутися як і до продовження військової служби, так і можливість повернення до повного зайняття звичними справами в мирному житті.

26 Жовтня 2019