Благодійний проект «100 Очей»

16 Березня 2018
«100 Очей» - 100 безкоштовних офтальмологічних втручань з приводу травматичної катаракти для бійців та ветеранів АТО. Всеукраїнський проект «100 Очей» має на меті здійснити оперативні втручання з діагнозом «Травматична катаракта», яка виникає при травмуванні кришталика ока під час проникного поранення очного яблука, як внаслідок на полі бою контузій, загальних поранень. Ініціатива направлена виключно для учасників АТО, які захищали або продовжують захищати територіальну цілісність, мир та спокій на Сході України – в першу чергу для тих, хто не може покрити вартість діагностування та оперативного втручання. Організатором ініціативи є Co Cf "Ukrainian Compassion Project"/Бо "Бф "Український Проект Милосердя" за підтримки партнеру Medical Ministry International, який вже з березня 2017 року провів більш ніж 150 операцій з діагнозом катаракти, в тому числі й військовим. Ініціатива реалізується також при сприянні Громадської організації Зелена Смуга. Офтальмологічним партнером виступила клініка "Новий зір", в якої є розгалужена мережа представництв по містах України – Київ, Харків, Дніпро, Хмельницький, Кривий Ріг, Черкаси, Суми. Оперативні втручання будуть проходити в Києві, проте для зручності діагностику можна буде пройти в найближчому представництві клініки. В той же час, потрібно зауважити, що також буде забезпечення переїздом та житлом осіб, які будуть мати в цьому потребу. Номер телефону, за яким можна записатися на консультацію та подальшого лікування: 096-058-73-73
За матеріалами:
Поділитися:

Норвезький досвід та лайфхаки у видобутку газу та нафти

Норвегія є невеликим гравцем на світовому ринку сирої нафти, на частку якого припадає близько 2 % світового попиту. Норвезький видобуток природного газу покриває приблизно 3 % світового попиту, проте, як експортер Норвегія має значніший вплив.

03 Травня 2021

Обговорення можливості та проблеми цивільної кар’єри учасників АТО / ООС

“Система переходу з військової служби до цивільної кар’єри: сучасні умови ринку праці. Український та міжнародний досвід” та “Скринінг сучасного ринку. Ветеран & ринок праці – місце зустріч” під такими назвою відбулися панельні дискусії в Українського кризового медіа-центру.

11 Березня 2021

Проект “100 очей” продовжується

Проект “100 очей” продовжується, однак враховуючи ситуацію з Covid19 на період каратину, щоб ненаражати на небезпеку наших захисників не проводяться передопераційні консультації та безпосередньо операції. Як тільки карантин закінчиться, ми відновимо на повну реалізацію нашого проекту.

13 Вересня 2020

Проект “100 Очей” – це перш за все, можливість показати нашу підтримку та повагу до ветеранів

Проект “100 Очей” – це перш за все, можливість показати нашу підтримку та повагу до ветеранів та діючих військовослужбовців, які на Сході України захищали та захищають, ризикуючи власним життям, наш мир та спокій. Відновлення зору дозволить учасникам бойових дій повернутися як і до продовження військової служби, так і можливість повернення до повного зайняття звичними справами в мирному житті.

26 Жовтня 2019