«Зелений» тариф для приватних домогосподарств

14 Серпня 2016
«Зелений» тариф для домогосподарств – це спеціальний тариф для приватних споживачів, за яким закуповується електрична енергія, вироблена на об'єктах електроенергетики. Енергопостачальник не має права відмовити домогосподарству в купівлі за "зеленим" тарифом електричної енергії, виробленої з енергії сонця та/або енергії вітру.
«Зелений» тариф для домогосподарств – це спеціальний тариф для приватних споживачів, за яким закуповується електрична енергія, вироблена на об'єктах електроенергетики. Енергопостачальник не має права відмовити домогосподарству в купівлі за "зеленим" тарифом електричної енергії, виробленої з енергії сонця та/або енергії вітру. Величина «зеленого» тарифу для сонячних станцій: з 01.01.2016 по 31.12.2016 - 19,01 Євроцент/кВт∙год з 01.01.2017 по 31.12.2019 - 18,09 Євроцент/кВт∙год
Величина «зеленого» тарифу для вітрових станций: з 01.01.2016 по 31.12.2019 - 11,63 Євроцент/кВт∙год Встановлена потужність має не перевищує 30 кВт. Порядок отримання «зеленого» тарифу: 1.Придбання та монтаж електроустановок (з енергії сонця та/або вітру) потужністю до 30 кВт. 2.Подання заяви-повідомлення та схеми підключення до електропостачальника (місцеве обленерго). 3.Для проведення розрахунків побутовий споживач відкриває у банку поточний рахунок, реквізити якого зазначаються у заяві-повідомленні. 4.Узгодження енергопостачальником схеми підключення генеруючої установки. 5.Надання рахунку від обленерго на оплату послуг з облаштування вузла обліку. 6.Облаштування вузла обліку електричної енергії. 7.Обленерго та власник господарства підписують додаткову угоду про купівлю-продаж електричної енергії, виробленої з енергії сонця або вітру.
За матеріалами:
Поділитися:

Норвезький досвід та лайфхаки у видобутку газу та нафти

Норвегія є невеликим гравцем на світовому ринку сирої нафти, на частку якого припадає близько 2 % світового попиту. Норвезький видобуток природного газу покриває приблизно 3 % світового попиту, проте, як експортер Норвегія має значніший вплив.

03 Травня 2021

Обговорення можливості та проблеми цивільної кар’єри учасників АТО / ООС

“Система переходу з військової служби до цивільної кар’єри: сучасні умови ринку праці. Український та міжнародний досвід” та “Скринінг сучасного ринку. Ветеран & ринок праці – місце зустріч” під такими назвою відбулися панельні дискусії в Українського кризового медіа-центру.

11 Березня 2021

Проект “100 очей” продовжується

Проект “100 очей” продовжується, однак враховуючи ситуацію з Covid19 на період каратину, щоб ненаражати на небезпеку наших захисників не проводяться передопераційні консультації та безпосередньо операції. Як тільки карантин закінчиться, ми відновимо на повну реалізацію нашого проекту.

13 Вересня 2020

Проект “100 Очей” – це перш за все, можливість показати нашу підтримку та повагу до ветеранів

Проект “100 Очей” – це перш за все, можливість показати нашу підтримку та повагу до ветеранів та діючих військовослужбовців, які на Сході України захищали та захищають, ризикуючи власним життям, наш мир та спокій. Відновлення зору дозволить учасникам бойових дій повернутися як і до продовження військової служби, так і можливість повернення до повного зайняття звичними справами в мирному житті.

26 Жовтня 2019