Місія:

Реалізація проекту дозволить донести до кожної Особистості заклик до Єднання та нагадати про головні цінності мирного життя, які легко руйнуються війною. Проект дозволить об’єднати військовослужбовців та цивільних громадян України незалежно від віросповідання, географічного розташування та загальнополітичних поглядів.

Перетворення холодного металу – уламків війни на Сході України на пам’ятний знак про довічну боротьбу добра і зла, нагадування майбутнім поколінням, що немає нічого важливішого за МИРНЕ життя.

Завдання проекту

  • Висвітлення інформації в ЗМІ про старт реалізації проекту: творчий конкурс на започаткування аналогічних проектів в інших містах/регіонах України, організація пунктів збору осколків, уламків та залишків боєприпасів в учасників АТО та громадян, які постраждали від військових дій на Сході країни. «Зелена Смуга» поетапно висвітлюватиме діяльність учасників проекту над створенням Дзвону миру та єдності.
  • Залучення громадськості для визначення найкращого місця розташування меморіальної архітектурної композиції Дзвін миру та єдності. Підготовка проектної документації та погодження у відповідних виконавчих структурах.

Урочисте відкриття Дзвону миру та єдності, запрошення ветеранів та бійців АТО, усіх, хто залишається не байдужий до подій на українській землі та підтримував цей Проект. Зелена Смуга буде реалізовувати цей проект спільно з Міністерством Оборони України, що дозволить підняти бойовий дух військовослужбовців та рейтинг Збройних Сил України в цілому. Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак всіляко підтримує задекларовану нашою організацією ідею – зведення Дзвону миру та єдності.