Наші проекти

Інновації в енергетиці

Проект «ENABle»

ENergy Alternative: Basic Learning on Ecodevelopment

Проект «ENABle» - «енергетична» освіта або формування нової культури енергоспоживання населення, забезпечення якісно нового рівня відносин між державою та громадянином, коли останній захищений розумінням реального потенціалу своїх прав і обов’язків. Відновлення верховенства права та відповідальності влади перед населенням країни, як наслідок, побудова в Україні вільного та впливового суспільства з високими соціальними та економічними стандартами життя громадян.

Дізнатись більше

Громадська ініціатива

Проект «Дзвін миру та єдності»

Цінності мирного життя

Сумні події на Сході України та в Криму рефлекторно спонукають суспільство до формування особливих відмінних рис вільної української нації, об’єднання усіх регіонів країни однією ідеєю.
Команда «Зеленої Смуги» багата ентузіазму втілити у життя задум майстра Богдана Мазура – зведення меморіальної архітектурної композиції Дзвону миру та єдності.

Дізнатись більше

Інновації в охороні здоров’я

Проект «Меморіальний реабілітаційний Центр»

Створи собі нове життя

Перед ГО «Зелена Смуга» постає надважке завдання – реалізувати проект із відкриття Меморіального реабілітаційного центру, робота якого на багаторічній основі забезпечить військовослужбовців - учасників антитерористичної операції та громадян України, які вимушені переїхати з зони бойових дій до інших регіонів країни заходами комплексної реабілітації (психологічної, медичної та соціальної).

Дізнатись більше